דילוג לתוכן

אינסוף אפשרויות לקידום החדשנות שלך

מסלול התאמת מוצרים לשווקים המתפתחים

מסלול "התאמת מוצרים" לשווקים המתפתחים הינו מסלול מיוחד שפותח תחת התכניות הדו-לאומיות, תוך הבנת חשיבות הפעילות מול השווקים המתפתחים.

מטרת המסלול:

מסלול זה מאפשר לחברות להתאים לשוקי היעד את המוצרים והשירותים שפיתחו בהיבטים של שינוי תהליכי ייצור, רגולציה, שפה, אקלים ועוד.

למי מיועד המסלול?

לחברות טכנולוגיות בכל ענפי התעשייה, הנדרשות לבצע שינויים טכנולוגיים והנדסיים במוצר שפיתחו לטובת התאמתו לשווקים המתפתחים.

מה מקבלים?

> מסלול זה מציע תמיכה ומימון של עד 50% מההוצאות המוכרות לחברות הנדרשות לבצע שינויים במוצריהן ולערוך בהם התאמות טכנולוגיות והנדסיות בהתאם לתקנים ולצרכים של שוק היעד המתפתח.
> ההוצאות המוכרות במסגרת מסלול זה כוללות: שדרוג/שינוי תהליכי יצור, התאמה רגולציה, הקמת אתר פיילוט (beta site) ו-utility patent ועוד.


פרטים נוספים באתר התכנית: מסלול התאמת מוצרים

 

 

קרנות דו-לאומיות

הקרנות הדו-לאומיות הן ישויות משפטיות נפרדות אשר מופעלות על ידי רשות החדשנות ומקבילותיה במדינות הזרות בעקבות הסכמים שנחתמו בין ממשלת ישראל לבין ממשלות המדינות השותפות. המדינות מעבירות לקרנות הדו-לאומיות סכום כסף שנועד למימון פרויקטי מו"פ משותפים בין חברות ישראליות לבין חברות זרות.

כיום קיימות ארבע קרנות דו-לאומיות:

BIRD – ישראל-ארצות הברית
CIIRDF – ישראל-קנדה
SIIRD – ישראל-סינגפור
KORIL – ישראל-קוריאה
I4F - קרן ישראל-הודו

מטרת המסלול:

להגדיל את כושר התחרות והיתרון היחסי של חברות ישראליות בשוק העולמי, על ידי עידוד שיתופי פעולה ביניהן לבין חברות זרות, קידום ופיתוח של טכנולוגיות משלימות וחדשות, והקטנת החשיפה הפיננסית והטכנולוגית.​​

למי מיועד המסלול?

לחברות תעשייתיות טכנולוגיות בכל ענפי התעשייה, המעוניינות לפתח או לשדרג פיתוח של מוצרים אזרחיים או של תהליכי ייצור חדשניים עם שותף בינלאומי.
לחברות טכנולוגיה וחברות סטארט-אפ ישראליות המעוניינות ליצור קשרים אסטרטגיים ושיתופי פעולה עם חברות מתאימות בחו"ל כדי להרחיב את פעילותן, לאתר מקורות מימון נוספים למחקר ופיתוח, לפרוץ לשווקים חדשים וליהנות מגישה לידע ולטכנולוגיה הקיימים רק בחו"ל.

מה מקבלים?

> סיוע במציאת שותף ובהסדרת שיתוף הפעולה.
> סיוע כספי בשיעור של עד 50% מהתקציב המאושר לפרויקט למטרות מחקר ופיתוח.

לפרטים אודות הגשת בקשה, מציאת שותף ויצירת קשר:

BIRD – ישראל-ארצות הברית
CIIRDF – ישראל-קנדה
SIIRD – ישראל-סינגפור
KORIL – ישראל-קוריאה
I4F - קרן ישראל-הודו

 

סימנייה